PROGRAMOK

  • Harman

    SZERDA

    18:00 Delain (NL)

    20:00 Epica (NE)

    22:00 Helloween (DE)

    CSÜTÖRTÖK

    18:00 Péterfy Bori & Love Band

    19:30 Kowalsky Meg A Vega

    21:30 Majka & Curtis

    23:30 The Prodigy (UK)

    PÉNTEK

    18:00 Honeybeast

    19:30 Rúzsa Magdi

    21:30 Quimby

    23:30 Ákos

    SZOMBAT

    18:00 BSW

    19:30 KASZA SHOW BAND

    21:30 DJ Bobo (CH)

    23:30 Pitbull (USA)

     

  • Székesfehérvár

    SZÉKESFEHÉRVÁR MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

    SZERDA

     

    18:30 The Biebers

    20:30 WellHello

    22:30 Halott Pénz

    CSÜTÖRTÖK

    17:00 Dragonforce (UK)

    18:30 Richie Kotzen (USA)

    20:30 Mr. Big (USA)

    22:30 Accept (DE)

    PÉNTEK

    17:00 Kalapács

    18:30 Lord

    20:30 Road

    22:30 Ministry (USA)

    SZOMBAT

    17:00 Useme

    18:30 Enter Shikari (UK)

    20:30 Korpiklaani (FI)

    22:30 Tankcsapda

     

  • Hydro         Pierre Mouton

    SZERDA

     

    18:00 Lóci Játszik

    20:00 Paddy & The Rats

    22:00 Esti Kornél

    23:30 30Y

    01:00 Lights Off FEZEN Special: Katapult DJ, Purebeat, BeatBros

    CSÜTÖRTÖK

    16:30 Cadaveres

    18:00 Fozzy (USA)

    20:00 Depresszió

    22:00 Cloud 9+

    23:30 Magashegyi Underground

    01:00 Black Trap

    PÉNTEK

    16:30 Ocho Macho

    18:00 Leander Kills

    20:00 Brains

    22:00 Supernem

    23:30 Anna & The Barbies

    01:00 Trash Party: Pixa, Tőtöttcigi, Baszatáska

    SZOMBAT

    16:30 Pál Utcai Fiúk

    18:00 Blahalousiana

    20:00 Ganxsta Zolee & A Kartel

    22:00 Bëlga

    23:30 Fish!

    01:00 Necc Party

     

  • Hammerworld

    SZERDA

    16:30 Magma Rise

    18:00 The Trousers

    19:30 AWS

    21:00 Apey & The Pea

    23:00 Junkies

    01:00 Iron Maidnem

    CSÜTÖRTÖK

    16:30 Fueled

    18:00 Ordog

    19:30 Omega Diatribe

    21:00 Aurora

    23:00 Dalriada

    01:00 HétköznaPI CSAlódások

    PÉNTEK

    16:30 Archaic

    18:00 Wishes

    19:30 Tales of Evening

    21:00 Moby Dick

    23:00 Mobil Mánia

    01:00 AB/CD

    SZOMBAT

    16:30 Divided

    18:00 Fatal Error

    19:30 The Joystix

    21:00 Kies

    23:00 Sleepless

    01:00 RATM - Subscribe

     

  • Captain Morgan

    SZERDA

     

    17:30 Slowmesh

    19:00 21 Gramm Akusztik

    20:30 Rudán Joe Band

    22:30 Gypo Circus

    00:30 JAM

    02:00 Zsiráf

    CSÜTÖRTÖK

    16:00 Patikadomb

    17:30 Soulwave

    19:00 The Houdinis

    20:30 Müller Péter Sziámi AndFriends

    22:30 Takáts Tamás Blues Band

    00:30 Strikers

    02:00 DJ Embryo

    PÉNTEK

    16:00 Fanglers

    17:30 Amberjack

    19:00 Frenk

    20:30 Jónás Vera

    22:30 Szabó Leslie Band

    00:30 Paradicsom

    02:00 Arató Disco

    SZOMBAT

    16:00 Kései Kitérő

    17:30 Perfect Pill

    19:00 NB

    20:30 Odett

    22:30 Follow The Flow

    00:30 A Nyughatatlan

    02:00 Dorka

     

  • Arconic             Fonó

    SZERDA

     

     

     

    CSÜTÖRTÖK

    21:00 A Szabad Színház bemutatja: Tallér Edina: Kaliforniai Álom

    23:00 Parno Graszt

    01:00 Cimbaliband

    PÉNTEK

    21:00 Besh o droM

    23:00 CSÍK Zenekar

    01:00 Magos

    SZOMBAT

    21:00 A szabad Színház bemutatja: Mika Myllyaho: KÁOSZ

    23:00 Boban Markovic

    01:00 Csángálló